52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye finali

  52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali 7 bölgeden 84 sporcunun katılımıyla Hakkari'de gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Hükumet Konağı Atatürk Anıtı'na çelenk bırakma töreninin ardından Merzan Şehir Stadı'nda çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Emin Yıldırım’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  Gençlik Haftası Bisiklet Turu

  Hakkari Valisi Sn. Ali Çelik'in teşrifleriyle Gençlik Haftası dolayısıyla Zap Vadisi'nde bisiklet turu düzenlendi.

  Haberi Oku

  Gençlik Haftası Kayak Yarışı

  Hakkari Valisi Ali Çelik, Gençlik Haftası kapsamında Merga Butan Kayak Merkezinde gerçekleştirilen kayak yarışmasında sporcularla buluştu.

  Haberi Oku

  15-21 Mayıs Gençlik Haftası

  Gençlik Haftası, İl Müdürümüz Sn. Emin Yıldırım'ın katılımlarıyla Hükumet Konağı Atatürk Anıtı'na gerçekleştirilen çelenk töreniyle başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  İlimizde spor branşlarında ve Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı!

  Hakkari Gençlik ve Spor İl Müdürü Emin Yıldırım, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Başladı!

  Hafta boyunca devam edecek olan etkinliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  Başvurular eğiticiler tarafından şahsen edu.gsb.gov.tr adresinden yapılarak oluşturulacaktır. 9 - 15 Ekim 2023 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

  Haberi Oku

  Gelin Sporda Buluşalım" Kamu Spor Oyunları Başlıyor

  Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında; Ülke genelinde “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları" projesi; Basketbol, Masa Tenisi ve Voleybol branşlarında düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar A Milli Takımı & Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Avrupa Şampiyonası Hazırlık Maçı Yapıldı

  Avrupa Şampiyonası öncesi kamp yapmak için Hakkari'ye gelen Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli Kadın Takımı Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü ile hazırlık maçı yaptı.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

  İl Müdürümüz Sn. Emin YILDIRIM 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı!

  Haberi Oku

  Anadolu Yıldızlar Ligi Bocce Grup Müsabakaları Büyük İlgiyle Tamamlandı

  11-12 Temmuz 2023 tarihlerinde ilimizdeki şehir stadyumunda gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Bocce grup müsabakaları, spor tutkunları tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Stadyumu dolduran seyirciler, heyecan dolu mücadeleleri izlemek için sabırsızlıkla bekledi.

  Haberi Oku

  Anadolu Yıdızlar Ligi (ANALİG) Osman BAYRAKDAR Sezonu

  Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) 2022 – 2023 Osman Bayrakdar sezonu Hentbol Grup Müsabakaları 9 İl 18 takım 285 kişilik sporcu kafilesiyle İlimiz spor salonunda gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları

  Bu yaz, hareket dolu bir serüvene adım atmanın tam zamanı! Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları başladı ve sizleri bekliyor.!!!

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER